Kontakt i zamówienia: +48 519 088 028 lub +48 661 288 168
Od 2009 roku dbamy o Wasze zdrowie i kondycję. Wpisz w zamówieniu kod 'Freshdiet-10%' i uzyskaj rabat!
Udzielamy RABATÓW dla stałych klientów.
Zamów pakiet próbny i przetestuj nasze usługi!

Dieta sirtfood – na czym polega?

Zamów dietę sirtfood online lub Zadzwoń: 519 088 028 !

Wprowadzona pierwotnie w 2016 r. Dieta Sirtfood pozostaje gorącym tematem i polega na tym, że zwolennicy przyjmują dietę bogatą w „sirtfoods”. Według założycieli diety te specjalne pokarmy działają poprzez aktywację określonych białek w organizmie zwanych sirtuinami. Uważa się, że sirtuiny chronią komórki organizmu przed śmiercią pod wpływem stresu i regulują stan zapalny, metabolizm i proces starzenia. Uważa się, że sirtuiny wpływają na zdolność organizmu do spalania tłuszczu i przyspieszają metabolizm, powodując utratę wagi nawet kilku kilogramów tygodniowo przy jednoczesnym utrzymaniu mięśni.

Dieta została mocno spopularyzowana przez informację od słynnej piosenkarki Adele, która podczas jej stosowania schudła ponad 40 kilogramów.

Czym jest dieta sirtfood?

Dieta podzielona jest na dwie fazy:

  1. faza początkowa trwa tydzień i polega na ograniczeniu kalorii do 1000 kcal przez trzy dni, spożywaniu trzech zielonych soków sirtfood i jednego posiłku bogatego w sirtfood każdego dnia. Soki zawierają jarmuż, seler, rukolę, pietruszkę, zieloną herbatę i cytrynę. Posiłki obejmują eskalopę z indyka z szałwią, kaparami i pietruszką, curry z kurczakiem i jarmużem oraz smażoną krewetkę z makaronem gryczanym. Od czwartego do siódmego dnia spożycie energii zwiększa się do 1500 kcal, co składa się z dwóch zielonych soków sirtfood i dwóch posiłków bogatych w sirtfood dziennie.
  2. Druga faza znana jest jako faza podtrzymująca, która trwa 14 dni, podczas której następuje stała utrata masy ciała. Autorzy uważają, że jest to zrównoważony i realistyczny sposób na odchudzanie. Jednak skupienie się na utracie wagi nie jest tym, o co chodzi w diecie – ma na celu spożywanie najlepszych pokarmów, jakie ma do zaoferowania natura. Na dłuższą metę zalecają spożywanie trzech zbilansowanych, bogatych w soki posiłków dziennie wraz z jednym zielonym sokiem ze sirtfood.

Dieta sirtfood – krok po kroku

Dietę sirtfood dzielimy na II etapy, w których są po II fazy:

ETAP I
Faza I
53,00 zł/dzień
Faza II
58,00 zł/dzień
od 1 do 3 dnia diet
max. 1000 kcal dziennie
3 koktajle sirtuinowe
1 posiłek stały
od 4 do 7 dnia diet
max 1500 kcal dziennie
2 koktajle sirtuinowe
2 posiłki stałe
ETAP II
Faza I
60,00 zł/dzień
Faza II
60,00 zł/dzień
od 8 do 21 dnia diet
brak wytycznych co do kaloryczności
1 koktajl sirtuinowy
3 posiłki stałe
opcjonalnie 1-2 przekąski
po 21 dniu diet
brak wytycznych co do kaloryczności
wypijanie koktajli sirtuinowych
dieta w oparciu o produkty sirt

Zamów dietę sirtfood online lub Zadzwoń: 519 088 028 !